czwartek, 24 maja 2012

Jesteście wielcy!

Przez pewien czas w lewym górnym rogu bloga widniały informacje dotyczące konkursu na najlepszy blog pocztówkowy zorganizowany przez użytkownika i moderatora Ata_. Postanowiłem wziąć udział, bo czemu by nie? Warto spróbować. Dzięki temu postanowiłem trochę zmienić wystrój oraz treści tej strony. Suma summarum wyniki nieźle mnie zaskoczyły. Nie spodziewałem się, że znajdę się na podium! I to na drugim miejscu! Należy się Wam głosującym wielkie...


Nadal nie mogę uwierzyć, ze mi się udało. Myślę, że w pewnym sensie jeszcze bardziej zmobilizuje mnie to do dalszego "blogowania". :-)


4 komentarze:

Pasażerka pisze...

nie miałam jeszcze okazji pogratulować, toteż... gratuluję! :)

Cleo. pisze...

Gratulacje:))

Dominik pisze...

Ja również serdecznie gratuluje. Nie zaglądałem jakoś ostatnio tutaj z braku czasu, a zaraz po ogłoszeniu wyników na Najlepszego Bloga Pocztówkowego też tylko na chwilę zajrzałem.

Masz naprawdę fajnego, przejrzystego bloga z ciekawym układem.
Zajrzałem w zakładkę Missing Countries i patrząc na 11 państw z napisem drodze naprawdę zazdroszczę wymian. Mam nadzieję, że wszystkie kartki z tych egzotycznych państw do Ciebie bezpiecznie dotrą.

Maxus pisze...

Dziękuję wam bardzo! Dominiku niestety, chyba 7 z tych 10 już państw idzie do mnie z kilka miesięcy. Ale staram się być dobrej myśli...