niedziela, 26 lutego 2012

Poszerzamy, poszerzamy!

Uh, trochę minęło od ostatniego wpisu. Bardziej zacząłem się przejmować szkołą, niż blogiem (kto by pomyślał). Ale może to i dobrze? Znowu nadszedł czas by popoprawiać oceny, ale w weekend przysiądę i popracuję nad szatą graficzną tego opustoszałego miejsca, kto wie, może się ludziom spodoba. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że coraz bardziej zaniedbuję swoje internetowe "obowiązki" (deviantart, blog), a dłużej siedzę w tym internecie i tłukę tego 9gaga, kwejka, mistrzów itp. Powoli zaczynam się czuć zwykłym "no-lifem". Od razu mówię, że od tak tego nie zmienię, możne małymi kroczkami, kto wie.

No, to by było na tyle, jeżeli chodzi o dzisiaj. A już niebawem nooowweee krraaaaje ! ^^

2 komentarze:

pozeczkovva pisze...

Zdarzają się takie okresy w życiu każdego internauty, że woli siedzieć z podpartą na ręce głową i scrollować w dół soupa/mistrzów/kwejka, niż robić coś konstruktywnego. się nie martw, po pewnym czasie to po prostu się nudzi i przechodzi.

co do moich opisów kartek, to pojawią się być może, ale dopiero jak dojdę do ładu ze wszystkimi kartkami które już mam i muszę je wrzucić wszystkie. później na bieżąco jak będę miała 2-3 dziennie tylko do wrzucenia, to może się połaszę i opisy poprodukuję też ^^
na razie jestem przy literce "F" w oficjalnych odebranych, więc jeszcze trooooooochę... :D

Karo pisze...

Martina, to ty alfabetycznie?
Masakra.
Ja nie.

Max, nie martw się, bywa ;) Ja wiem, że zamiast robić cokolwiek siedze na necie i bezproduktywnie ogladam demoty :D